top of page

Престур «Будуємо майбутнє міста Славутича на принципах європейського

зеленого курсу та гендерної рівності»

Учасники престуру оглянули заклади освіти Славутича, термомодернізація яких проводиться за програмами міжнародної допомоги у рамках Пілотного проєкту з реалізації Плану дій сталого енергетичного розвитку м. Славутич до 2030 року:

  • Ясла-садок №1 «Калинка» термомодернізується по програмі Європейського Союзу «Демонстраційні проєкти Угоди мерів»;

  • Ліцей «Без Меж» є об’єктом кредитної програми Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО.

У другій частині престуру проведено круглий стіл за участю:

міського голови міста Славутича Юрія Фомічева Юрій Фомічев;

директорки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», GIZ GmbH Іми Хренової-Шимкіної;

керівника напрямку взаємодії з міжнародними партерами офісу відновлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Ігоря Корхового;

експертки з гендерної рівності та недискримінації, голови ГО "Еволюція успіху" - NGO "Evolution of success", кандидатки юридичних наук Катерини Ілікчієвої;

директорки комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Арини Старовойтової;

завідувачки сектору молодіжної політики відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради Оксани Шевчук.

Привітав учасників заходу, наголосивши на важливості для України впровадження енергоефективних технологій та забезпечення гендерної рівності, керівник напрямку взаємодії з міжнародними партнерами офісу відновлення Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України Ігор Корховий.

«Перед Україною відкритий важкий шлях до Європейського союзу через проведення реформ, відновлення економіки та інфраструктури, вибудовування системи поваги до потреб людини», – заявив представник Міністерства відновлення.

Мер Славутича Юрій Фомічев презентував проєкти і заходи у сфері енергоефективності, що реалізуються у місті та заплановані до 2030 року.

«Ми маємо вести мову виключно про зелену економіку, тому що тільки за таких умов в Україну прийдуть інвестори», – наголосив Юрій Фомічев.

Арина Старовойтова розповіла про діяльність Агентства регіонального розвитку Славутича.

«Ми позиціонуємо себе як майданчик для співпраці комунальної влади, бізнесу та громади», – сказала вона.

Голова громадської організації «Еволюція успіху», юристка Катерина Ілікчієва наголосила на важливості створення умов для опанування будь-яких професій в Україні без врахування статі людини, яка бажає реалізувати себе на вибраному напрямку. Катерина Ілікчієва зауважила, що обмеження щодо праці жінок, які існують у теперішній час, поступово зникнуть в результаті технічного прогресу.

Підсумовуючи засідання круглого столу, міський голова Славутича Юрій Фомічев наголосив на життєвої важливості міжнародної допомоги у відновленні та розбудові України та подякував партнерам за підтримку.

23

статі в загальнонаціональних та регіональних ЗМІ за результатами престуру

31

представників медіа

bottom of page