top of page

Освітній простір з енергоефективності 
“EE-Study Space”

Під час престуру журналісти зустрілись із керівництвом міста та області, познайомились із технічною інформацією та особисто відвідали об'єкти, на яких успішно реалізовані програми енергоефективності та енергозбереження. 


Учасники відвідали два термомодернізованих обʼєкти: Житомирський дитячий навчальний заклад №6, (термореновація в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира» за фінансової підтримки Північної Екологічної Фінансової Корпорації NEFCO та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля Е5Р) та Житловий будинок ОСББ «Вулик-21» (термомодернізація в рамках програми «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності»).


Після візиту на обʼєкти журналістів було запрошено до ознайомлення з презентаціями від Житомирської міської ради. З загальною презентацією міста та його енергетичною політикою виступила Світлана Ольшанська, Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Проєкти у сфері енергоефективності та зміни клімату, що реалізуються у м. Житомирі презентували Роман Ілик, КП «Житомирводоканал» та Дмитро Рогожин КП «Житомиртеплокомуненерго» ЖМР. Модератором виступив Борис Пахолюк, Директор КУ «Агенція розвитку міста» ЖМР.  


Завершальною частиною престуру стала пресконференція, на якій журналісти поспілкувались із місцевою громадою та дізнались, як вони оцінюють результати впровадження енергоефективних заходів у м. Житомир.

Довідка:

Організатори проєкту: Громадська Спілка "Бізнес за партнерство" за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини та Швейцарії.

Престур організовано в рамках проєкту «EE-JUMP – енергоефективність журналістам, університетам, муніципалітетам від професіоналів».

90

учасників

bottom of page