top of page
Пошук

Всеукраїнський закритий архітектурний конкурс на кращу проєктну пропозицію

«RESET 2022: енергоефективні, зелені школи»


Замовник та організатор: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Енергоефективність для журналістів, Університетів, муніципалітетів від професіоналів» (EE-JUMP project), спільно з німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини та за сприянням Національної спілки архітекторів України.

Тема: проєктування нової будівлі закладу загальної освіти (з можливістю використання, як опорного закладу освіти) - школи I-IIІ ступенів, розташованого за адресою: вул. Грушевського, 1, м. Новгород-Сіверський, Чернігівської області.


Мета: визначення кращої проєктної пропозиції енергоефективної будівлі школи I-IIІ ступенів - закладу загальної середньої освіти на 250 учнів (з можливістю використання, як опорного закладу освіти) та привернення уваги суспільства країни, архітектурного співтовариства до проблем ефективного проєктування шкіл, які перебувають на балансі громад, згідно з принципами сталого розвитку громад та світовими архітектурними тенденціями розвитку об’єктів освіти, з урахуванням потреб користувачів об’єкта, пропозиціями громади та мешканців.


Перед учасниками Конкурсу ставиться завдання на розроблення кращої проєктної пропозиції, що відповідатиме темі та меті Конкурсу, та має включати:

  • комплексне об’ємно-планувального рішення будівлі(вель) школи із урахуванням контексту сформованої забудови та найкращого функціонального, планувального, об’ємно-просторового рішення, що відповідає сучасним тенденціям архітектури закладів освіти;

  • сучасні унікальні рішення архітектури в сучасних світових трендових тенденціях;

  • енергоефективність, екологічність та економічність у своїх рішеннях;

  • максимальне розкриття можливостей ділянки при розташуванні закладу освіти;

  • планувальні рішення будівель оптимальними, комфортними та з формуванням сучасного навчального середовища, що сприяє всебічному розвитку учнів;

  • нові підходи у проектуванні закладу освіти з актуальністю на майбутнє;

Терміни проведення: Конкурс проводиться з грудня по лютий 2022-2023 року.

Подача письмової заявки щодо участі в Конкурсі, реєстрація учасників та одержання від Організатора Конкурсу (відповідального секретаря Конкурсу) конкурсної документації здійснюється до 23 грудня 2022 року до 23.59. Подати заявку можна заповнивши форму реєстрації https://forms.gle/iunRyZK6QUmSjQMK6. Всі матеріали на конкурс подаються українською мовою.

Подання учасниками проєктних пропозицій на Конкурс здійснюється до 02 лютого 2022 року в робочі дні в електронному вигляді. Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою подається на електронну адресу: oleksandra.savelieva@bfp.org.ua (у темі листа вказати девіз конкурсного проекту). На електронну адресу всі матеріали подаються посиланнями з файлообмінника, для завантаження конкурсного проекту.

Журі підбиває підсумки Конкурсу та визначає переможців Конкурсу не пізніше 09 лютого 2023 року. Підсумкове рішення журі доводиться до відома всіх учасників Конкурсу шляхом оприлюднення повідомлення Організатора у соціальних мережах та засобах масової інформації.

Вимоги до професійного рівня учасників:

  • До участі в конкурсі замовник конкурсу запрошує окремих фахівців, авторські колективи фахівців або юридичних осіб, які мають досвід та високі професійні навички в галузі архітектурного проектування, зокрема в проектуванні закладів освіти.

  • Учасники повинні мати досвід роботи над всіма стадіями проектування об'єктів будівництва та їх реалізації.

  • Бажано мати реалізовані об'єкти закладів освіти.

  • Обов'язково у авторському колективі має бути архітектор,який має кваліфікаційний сертифікат, що дає право на виконання робіт, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури.

Переможець отримує право на участь у переговорній процедурі публічних закупівель з замовлення розробки проектної документації на будівництво та здійснення авторського нагляду за будівництвом.


Автори 10 (десяти) кращих проєктних пропозицій отримують відповідні дипломи як додатковий вид заохочення.


Графік проведення виставки, порядок доступу до приміщення, де вона буде проведена, дата та час нагородження переможців Конкурсу, а також заохочення інших учасників, повідомляється Організатором Конкурсу у соціальних мережах та засобах масової інформації протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту визначення переможців Конкурсу.


Конкурс проводиться в 1 (один) тур. Мовою проведення Конкурсу є українська мова.


Для отримання відповідей на запитання стосовно Конкурсу, Програми та умов Конкурсу особам, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, необхідно звернутися до відповідального секретаря Конкурсу: Олександра Савельєва, +38 098 366 23 47, e-mail: oleksandra.savelieva@bfp.org.ua
Comentários


bottom of page