top of page
Пошук

Нова реальність принесла нам багато перешкод та складнощів, але ми продовжуємо рухатись вперед.
Сподіваємось що ви у безпеці та запрошуємо долучитися до нашого проєкту «EE-JUMP» Ми віримо, що незабаром війна скінчиться і перед нами постане питання відбудови країни. Наразі наша мета створити передумови для післявоєнної відбудови. Завдяки принципам енергоефективності, суспільній комунікації й активній співпраці держави, місцевої влади, архітектурного середовища, будівельного бізнесу та представників засобів масової інформації ми хочемо зробити внесок та об’єднати наші зусилля для відновлення України.

Німецька урядова компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та громадська Спілка «Бізнес за «Партнерство» запрошують взяти участь в онлайн-брифінгу в рамках проєкту «EE-JUMP - енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів».

Мета заходу: презентувати проєкт «EE-JUMP - енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів», познайомити експертів та учасників проєкту для подальшої співпраці, поділитися думками щодо реалізації проєкту.


Коли: 19 жовтня 2022 року об 11:00 годині. Формат: Онлайн, Microsoft Teams

Якщо Ви ще не зареєстровані, просимо зареєструватись за посиланням. Посилання на реєстрацію:https://www.bfp.org.ua/registration Реєстрація завершується 19.10.2022 о 9:00.Запрошені спікери: Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», GIZ, Сергій Нагорняк, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Ганна Бондар, голова підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (уточнюється), Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України, Наталія Козловська, заступниця Міністра розвитку громад та територій України, Валерій Безус, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України (уточнюється), Жанна Пацьора, президент Громадської спілки «Бізнес за партнерство», Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст Україн, Лев Парцхаладзе, Президент Конфедерації будівельників України, Олександр Чижевський, Президент Національної Спілки архітекторів України, Сергій Томіленко, Голова Національної Спілки журналістів України, Ірина Юр’єва, Лідерка компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», GIZ.Організатор заходу: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

За підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства енергетики України, Держенергоефективності.

При партнерстві: Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України.

Аудиторія: журналісти, архітектори, представники громад, представники будівельного бізнесу.

В разі виникнення запитань, звертайтесь за номером телефона або електронною адресою, вказаним в контактах.Comments


bottom of page