top of page
Пошук

ПІДСУМКИ РОБОЧОЇ ЗУСТРІЧІ "ВПРОВАДЖЕННЯ ВІМ-ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ"

1

2 жовтня 2023 року відбулася робоча онлайн зустріч «Впровадження BIM-технологій у державному секторі» в рамках проєкту «Енергоефективність 2.0: Національна платформа діалогу» (EE-JUMP-II). Даний проєкт реалізується за підтримки ініціативи "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні" Energy Efficiency and Climate Projects, що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії. Під час зустрічі присутні обговорили алгоритм співпраці та подальші кроки у впровадженні BIM-технологій в Україні.


Ольга Чепелюк, технічний радник проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні" висловила вдячність команді ГС "Бізнес за партнерство" за цінну співпрацю з GIZ: "Ми віримо, що проєкт "EE-JUMP-II" принесе багато користі Україні, особливо у галузі впровадження BIM-технологій. Ми сподіваємося на прийняття Закону України про впровадження BIM-технологій та використання стандартів, розроблених у рамках цього проєкту, як основи для реалізації цього закону. Тема BIM-технологій надзвичайно важлива для України, і ми віримо у вашу команду. Запрошуємо всіх до креативної співпраці."


Володимир Адріанов, заступник директора Українського інституту сталевих конструкцій ім. Шимановського, поділився своїми думками про роботу з впровадження міжнародних стандартів BIM в Україні та зазначив, що BIM-технології активно впроваджуються в будівництво країни, та наголосив на необхідності розробки національних стандартів.


Юрій Подольчук, голова ГО "Ukrainian BIM Community", підкреслив, що міжнародні стандарти з BIM є рамковими, вони не враховують специфіку конкретної країни, тому необхідна розробка національних настанов щодо їх застосування в Україні, над чим і збирається працювати команда ГО "Ukrainian BIM Community" у проєкті "EE-JUMP-II".


Наприкінці зустрічі Жанна Пацьора, президентка ГС "Бізнес за партнерство" подякувала всім учасникам та висловила впевненість у подальшому успішному співробітництві.


Ми разом будуємо майбутнє України, роблячи її більш ефективною та сучасною. Нехай ця співпраця принесе нам багато плідних результатів!За підтримки: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Commentaires


bottom of page