top of page
Пошук

Результати робочої онлайн зустрічі та Старт проєкту!


29 квітня 2024 р. Громадська Спілка "Бізнес за партнерство" разом з представниками КНУБА Офіційна сторінка, Danfoss, HERZ Україна, WILO UKRAINE, провели робочу онлайн зустріч, присвячену розробці ДБН В.2.5-ХХ:20ХХ "Опалення, вентиляція та кондиціонування",

Ця зустріч стала початком проєкту "Підтримка оновлення будівельних стандартів для енергоефективної реконструкції України"! На зустрічі обговорювалися ключові аспекти процесу розробки нормативного документа, спрямованого на оптимізацію систем опалення, вентиляції та кондиціонування.


Дякуємо всім учасникам за активну участь та цінний внесок у розробку ДБН! Ваша експертиза надихає на пошук нових рішень для покращення нашого життя!

Слідкуйте за оновленнями та залишайтеся на зв'язку для майбутніх зустрічей!


Організатор: Громадська спілка ”Бізнес за партнерство” в рамках Проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).


Energy Efficiency and Climate Projects 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури УкраїниComentários


bottom of page