top of page
Пошук

ТРИ ПРОСТІ ПОРАДИ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ


Сьогодні зазвичай більшість будівельних компаній в усьому світі передбачає у своїх проектах принцип енергоефективності: матеріали, гармонійне розпланування приміщень, систем вентиляції, опалення тощо. Це чудово! Та як бути з будівлями, що зведені ще за тих часів, коли ніхто не опікувався питанням енергоефективності?


Ми підібрали декілька працюючих порад, які забезпечать економію енергоресурсів та будуть більш дружніми до екології. Отже:

1. Оновлення побутової та офісної техніки. Якщо ви гадаєте, що це стосується лише домашніх приладів, то ви помиляєтеся. Як сильно влітку нагрівається ваш старенький офісний принтер? А скільки при цьому він вживає електроенергії? На сьогодні в Україні широко використовується Стандартизоване маркування побутової техніки при розподілі на класи енергоспоживання, таке маркування допомагає потенційному покупцю зорієнтуватися в питанні заощадження на рахунках за електроенергію.

2. Утеплення стін у приміщеннях та герметизація віконних рам у період холодів. Тривіальна порада, але досить ефективна. Погодьтеся, набагато швидше забезпечити та зберегти тепло в приміщенні, яке не має протягів. До речі, велика кількість постачальників високоенергоефективних рішень радять використовувати дерев’яні профілі та рами.

3. Підтримка чистоти систем вентиляції. Якщо полагодити систему циркуляції повітря в приміщенні та прочистити вентиляційні канали, то необхідність використання кондиціонерного охолодження може знизитися від 20 до 50 відсотків.

Такі поради актуальні для власників усіх будівель, не зважаючи на характер їх використання, адже за словами Міжнародної спілки Climate Group на будівлі припадає майже третина споживання енергії в усьому світі. А краща енергоефективність може значно зменшити їхній вплив.

Comments


bottom of page