top of page
Пошук

ЧОМУ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ПРАГНЕ «ЗЕЛЕНОГО» ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ?


Про кліматичні зміни та забруднену екологію ми чуємо років 20, але чому саме зараз ЄС все більше наполягає на зеленому відновленні нашої країни?


Війна призвела до руйнування понад 100 промислових виробничих об’єктів, а значна кількість видобувних підприємств опинилася під окупацією. Ми можемо сказати, що ці об’єкти доволі серйозно впливали на екологічний стан країни. Зараз, хоча і через сумні обставини, ми маємо величезні шанси відновити ці підприємства та зробити їх менш шкідливими для довкілля.


Якщо приділити достатньо уваги переробці відходів, таким чином зекономивши на сировині, вивільняться фінансові ресурси для створення сучасних очисних споруд від шкідливих атмосферних викидів. Особливо варто звернути увагу на тему відновлюваної енергії, адже вже доведено, що обравши такий шлях, ми допомагаємо клімату та природі.


Так, в Україні існують вітрові електростанції, здебільшого на півдні, природній ландшафт та погодні умови доволі сприятливі, але чому будівництво таких станцій на несе масового характеру? Відповідь проста – дорого, нерентабельно. Проте на сьогодні наша мета – енергонезалежність, якої можна досягти завдяки великій кількості альтернативних джерел енергії.


Так в чому полягає зацікавленість Європейського Союзу? Все просто, в нашому потенціалі Європа бачить партнера, який має змогу реалізувати свій економічний потенціал, допоможе зміцнити енергетичну автономію ЄС і підтримає зелений перехід Європи.


Ми маємо чудовий потенціал, головне – дивитися на два кроки вперед та на 100% використовувати власні перспективи!

Comments


bottom of page