top of page
Пошук

31 липня відбувся підсумковий марафон «Енергоефективність в дії»

31 липня відбувся підсумковий марафон «Енергоефективність в дії», присвячений результатам проєкту «Енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів» (проєкт EE-JUMP).

У рамках підсумкового марафону "Енергоефективність в дії" були представлені різноманітні виступи та доповіді, що стосувалися успіхів та досягнень проєкту "Енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів" (EE-JUMP). Учасники заходу висловили свої думки та висновки щодо реалізації проєкту та його впливу на різні галузі суспільства.

Президентка Громадської спілки «Бізнес за партнерство» Жанна Пацьора відмітила: «До нашого проєкту була дотична велика та різноманітна аудиторія, пов’язана між собою бажанням сприяти покращенню енергоефективності та сталому розвитку».

З привітанням до учасників підсумкового марафону «Енергоефективність в дії» звернулися:

  • Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", GIZ GmbH, підкреслила роль EE-JUMP у підвищенні енергоефективності в Україні та зазначила вагомий внесок проєкту в забезпечення сталого розвитку України.

  • Марія Малая, перша заступниця голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, звернулася до учасників з привітанням та підкреслила значимість партнерської співпраці у реалізації проєкту EE-JUMP.

  • Ірина Шумік, генеральна директорка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, поділилася досвідом впровадження енергоефективних підходів у професійній освіті та наголосила на важливості підготовки кадрів у сфері енергоефективносі.

  • Ірина Юр’єва, лідерка компонента «Професійні кваліфікації» проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", GIZ GmbH, висловила думку про значення професійної кваліфікації для ефективної реалізації енергоефективних проектів.

  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціації міст України", поділився досвідом впровадження енергоефективних ініціатив на рівні міст та громад.

  • Юрій Фомічев, міський голова міста Славутича, представив успішний досвід використання енергоефективних рішень у муніципалітеті та розповів про позитивні зміни, які вони приносять для місцевого співтовариства.

  • Катерина Ілікчієва, юристка, експертка з гендерної рівності та недискримінації, голова ГО "Еволюція успіху", звернулася до аудиторії з поглядом на забезпечення гендерної рівності в енергоефективних проектах та важливість інклюзивності в цій сфері.

  • Олександр Чижевський, президент Національної Спілки архітекторів України, презентував ініціативи спілки щодо проведення архітектурних конкурсів з акцентом на енергоефективність та сталість.

  • Ганна Бородкіна, власниця і головна архітекторка архітектурного бюро Borodkin architects, поділилася практичним досвідом впровадження енергоефективних концепцій у будівництві.

  • Наталія Хілько, головна архітекторка ТОВ "ГРАФІТ ПРО", зазначила, що проєкт "EE-JUMP" відіграв важливу роль у підтримці енергоефективних практик у сфері архітектури та містобудування. Вона висловила надію, що такі проєкти продовжать сприяти покращенню екологічних стандартів та збільшенню свідомості архітекторів про важливість енергоефективних підходів у своїх проектах.

Президентка Громадської спілки «Бізнес за партнерство» Жанна Пацьора закликала усіх учасників продовжувати підтримувати ініціативи, що спрямовані на збереження енергії та зменшення впливу на довкілля. Такі заходи є ключовими в боротьбі зі зміною клімату та забезпеченні сталого майбутнього для наступних поколінь.

Залишаючись вдячними партнерам та учасниками проєкту EE-JUMP, всі присутні побажали надалі продовжувати співпрацю для здійснення нових та інноваційних енергоефективних проєктів, які приведуть до зростання економічного благополуччя та покращення якості життя українського народу.


Звіт проєкту "Енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів" (EE-JUMP) буде опубліковано для широкої громадськості, щоб сприяти залученню ще більшої аудиторії до важливої місії забезпечення сталого енергоефективного розвитку нашої країни.

Завершивши успішний марафон, учасники впевнено вийшли в майбутнє, знаючи, що лише спільними зусиллями можна змінити світ на краще, забезпечивши його екологічно чистим та енергоефективним місцем для всіх.


Захід організований Громадською спілкою «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією (GIZ) GmbH за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.


Проєкт реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Держенергоефективності та при партнерстві Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України.Comments


bottom of page