top of page

Проєкт «EE-JUMP» - енергоефективність для журналістів, університетів, муніципалітетів від професіоналів»

Мета проєкту: Налагодити співпрацю між державними установами, місцевою владою, організаціями громадянського суспільства, експертне середовище та представники бізнесу, які сприятимуть розробці енергоефективної політики, підходи та заходи в Україні, зокрема, через просування успішної енергоефективності проєкти та освітні програми.

Аудиторія проєкту: журналісти, архітектори, представники бізнес спільноти, представники муніципалітетів, викладачі та студенти ЗПТО

Напрямки проєкту: 

  • Навчальні програми для представників ЗМІ

  • Архітектурний конкурс "RESET 2022. Енергоефективні, зелені школи"

  • Навчальні програми для представників будівельної галузі

 

Завдяки зусиллям державних установ, місцевої влади, організацій громадянського суспільства, експертного середовища та бізнес-партнерів, нам вдалося створити потужну платформу для спільних зусиль у збереженні енергії та створенні енергоефективної політики.

Аудиторія проєкту включає не менше ніж 1100 учасників з різних галузей, таких як архітектори, представники громад, журналісти, експерти в енергоефективності, а також представники професійно-технічної освіти та будівельної галузі. За підтримки цієї різноманітної аудиторії ми успішно реалізували низку заходів та проєктів для підвищення енергоефективності в нашій країні.

Зокрема, Всеукраїнський архітектурний конкурс "RESET 2022. Енергоефективні, зелені школи" залучив 25 архітектурних студій та привів до визначення трьох переможців, які представили ідеї для зелених шкіл.

Наші навчально-інформаційні вебінари з енергоефективності для архітекторів та представники відділів містобудування та архітектури в громадах, у яких прийняли участь 380 учасників, стали джерелом цінних знань та інструментом для впровадження практичних заходів у галузі енергоефективності.

Додатково, наші навчально-інформаційні вебінари з енергоефективності також зібрали вражаючу аудиторію: 250 представників ЗМІ та представників інформаційних відділів у громадах. Запрошені до участі в програмі  слухачі долучилися до обговорень, спілкувалися з експертами і набули цінних знань щодо енергоефективності. 

Створена в рамках проєкту Національна мережа енергоефективних журналістів, що налічує 51 учасника, сприяла публікації 40 статей, які допомагають висвітлювати тему енергоефективності у ЗМІ та підвищують усвідомлення громадськості.

Ми також були раді провести конференції та форуми, спрямовані на популяризацію освітніх програм з енергоефективності серед представників будівельного бізнесу та студентів професійно-технічних закладів. На цих заходах зібралися 310 учасників, що сприяло обміну досвідом та ідеями.

Завдяки навчальній платформі "Освітній простір з енергоефективності" (Energy Efficient STUDY SPACE), 80 представників будівельної галузі змогли підвищити свою кваліфікацію в сфері термомодернізації будівель і споруд.

1100

учасників

380

архітекторів та представники відділів містобудування та архітектури в громадах

25

архітектурних студій 

40

40 статей, які допомагають висвітлювати тему енергоефективності у ЗМІ та підвищують усвідомлення громадськості

250

представників ЗМІ та представників інформаційних відділів у громадах

310

учасників заходів з популяризації освітніх програм в будівельній галузі

80

представників будівельної галузі змогли підвищити свою кваліфікацію

bottom of page